Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği

YETKİ BELGELERİ 1 TEMMUZ 2021/ PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR YENİLENİYOR

Değerli Üyemiz Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bünyesinde 35 yıldır (ülkemizin ilk ve tek güzel sanatlar Meslek Birliği) olarak faaliyette bulunan GESAM, üyelerinin alın teri ve telif haklarını korumak için “üyelik başvurusu yapıldığında doldurulan” YETKİ BELGESİ‘nde yeni düzenlemelerde bulundu.

Bu YETKİ BELGELERİ, 17 Haziran 2021/Perşembe günü, Haziran ayı yazımızın yanında (zarf içinde) bütün üyelere posta ile gönderildi. Sizlerden ricamız “aşağıdaki örnekte de görüleceği gibi” ön ve arka sayfalarda kırmızı kurşun kalemle işaretlenmiş olan 3’er satırı mavi kalemle doldurup/imzalayıp (posta veya kargo ile) 1 Temmuz 2021/Perşembe gününe kadar GESAM ‘a ulaştırmanız. Lütfen “WhatsApp ile” göndermeyiniz.

Ankara’daki Üyelerimiz (çalışma gün ve saatlerinde) elden GESAM merkezine getirebilir, Adana ve Antalya’da bulunan Üyelerimiz ise (doldurup/imzaladıkları) bu YETKİ BELGESİ’ni Sayın Şube Başkanına teslim edebilirler. Söz konusu YETKİ BELGELERİ ‘nin 1 Temmuz 2021/Perşembe gününe kadar GESAM’a ulaşması konusunda göstereceğiniz hassasiyet dolayısıyla şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Prof.Dr. Osman ALTINTAŞ

GESAM- Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Üyemiz Lütfen yeni YETKİ BELGESİ‘ni, yukarıdaki örnekte kenarında kırmızı kurşun kalemle işaretlenmiş olan satırlarını doldurup/ imzalayınız.